Trať se zkládá z následujících částí:

Běh je první disciplínou Intemu, běžci startují v prostorách Sauny TJ Lužnice. Všichni běžci startují najednou. Cíl této disciplíny je na levém břehu Lužnice naproti startu. Trať je dlouhá přibližně 9 kilometrů. Na trati čeká závodníky běh jak po tvrdém asfaltu ( asi 0.5 km po startu) tak i po lesních cestách, kde se odehrává většina soubojů. Běží se v kopcovitém terénu a výhodu mají ti závodníci, kteří se specializují na Cros – Country. Každoročne se zde schází kromě místních závodníků i několik národních reprezentantů. Poslední dva roky se trasa běhu nemění na výslovné přání závodníků. Zatím nejlepší čas na této trati je 26 minut a 38 vterin.


Voda startuje po předání štafety z první disciplíny, doběhne se do prostoru startu nasedne se do lodi slalomového typu a závodník vyráží proti proudu řeky k jezu. U něj je první brána a po dotknutí se slalomář obrací a sjíždí do prostoru slalomové tratě kde je instalováno přbližně 10 branek, které musí závodník projet. Následuje zhruba 5 km sprint po proudu řeky až k místu předávky pro kolo, kde zavodník musí i s lodí doběhnout do prostoru předávky.

Pravidla pro slalom:
- dotknutí branky 1 trestná minuta k celkovému času,
- neprojetí brány 5 trestných minut k celkovému času

Délka trati je přibližně 6 kilometrů. Povinné vesty a přilby!


Kolo je disciplína obzvláště nebezpečná, je totiž vedena úzkými stezkami místního lesa pokrytými spadlým jehličím, listím a kluzkými kameny. Proto je nutné startovat na horském kole. Po předání štafety mají jezdci na rozjetí asi 0.5 km asfaltu. Pak se ovšem krásná idyla mění. Kopce, stříkající bláto a zase kopce - ani chvíle oddechu. V ročníku 1999 přibyl úsek, kde i nejlepší cyklisté museli kolo tlačit. Závěrečný 2 km sprint se jede po asfaltu až do cíle (místo, kde startovali běžci).

Délka trati je přibližně 15 kilometrů. Povinné přilby!


Ceny:

Absolutní vítězové získají poháry a další věcné ceny. Po závodě bývá pěkná chlastačka kde se bojuje až do K.O. Většinou se schází dobrá parta a o humor není nouze.